Tüm Detaylarımızı Öğrenin

E-Tahsilat Yazılımı Özellikleri

Bayilerinizden ve Müşterilerinizden Tahsilat

Bayilerinizden, alt bayilerinizden, kurumsal ve bireysel müşterilerinizden, kart bilgilerini girerek online ödeme yoluyla size ödeme yapabilir, rahatlıkla tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Link ile Tahsilat

Bayilerinize, müşterilerinize ve üyelerinize SMS, QR KOD ve E-Posta ile ödeme linki göndererek online tahsilat yapabilirsiniz. Dilerseniz işlem tutarını kendiniz belirleyebilir ve kullanıcılarınızın birden fazla kart ile ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

ERP Programı Entegrasyonu

Opsiyonel olarak isterseniz halihazırda kullanmış olduğunuz ERP programınıza entegrasyon yapılabilir. Bu şekilde ERP programınıza stok bilgileriniz ve siparişleriniz anlık olarak işlenir.

E-Ticaret Entegrasyonu

E-Ticaret entegrasyonu ile kullanıcılarınıza kategorize ettiğiniz ürünlerinizi görüntüleyebilir ve ürün siparişlerinizi alabilirsiniz. Dilerseniz bayilerinize ayrı ayrı ürün fiyatlarında özelleştirilmiş iskontolar tanımlayabilirsiniz.

Güvenli Altyapı

PCI DSS ve ISO 27001 güvenlik standartlarını içeren 3D Secure uyumlu E-Tahsilat altyapısına sahiptir.

21 Bankadan Onaylı Yazılım

E-Tahsilat Yazılımı Bankalar tarafından onaylıdır. İstediğiniz taksit oranlarında müşterilerinize kolayca taksit seçenekleri sunabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Döviz Tahsilatı

Para birimini müşterinize özel tanımlayarak döviz tahsilatı da yapabilirsiniz.

Bayi / Alt Bayi

Bayilerinize ve bayilerinizin alt bayilerine kullanıcı tanımlayabilirsiniz.

Online Tahsilat

Bayiniz veya müşterilerinizden E-Tahsilat Yazılımı ile kolayca online ödemeler alabilirsiniz.

Üyeliksiz Ödeme

Yönetici panelinizden opsiyonel olarak tanımladığınız, üyeliksiz ödeme yapılmasına izin verdiğinizde müşterileriniz sisteme üye olmadan telefon numarası ve kart bilgilerini girerek kolaylıkla ödeme yapabilirler.

Raporlama

Geriye dönük yapılan tüm işlemlerinizi filtrelemeler yaparak raporlarınıza hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. İşlem grafiklerinizle işletmenizin aylık, yıllık ve günlük durumlarını takip edebilirsiniz.