E-Tahsilat İle İlgili Sorularınızı Cevaplıyoruz!

Sık Sorulan Sorular

E-Tahsilat ile standart pos cihazlarına artık gereksinim duymayacağınız müşteriniz ve banka arasında 128Bit SSL Şifreleme ile iletişim kurarak güvenli ödeme almanıza sağlayan bir yazılımdır.

Online olarak ödeme almak isteyen tüm işletmeler için E-Tahsilat Yazılımı artık bir gereksinim haline gelmiştir. Bayilik ağı olan, şubesi olanlar, aylık aidat tahsilatı yapan tüm muhasebe, kurs, dershane, özel okul ve üniversiteler için kolaylık sağlamaktadır.

Bankaların size vermiş olduğu komisyon oranları ile bayilerinizin komisyon oranları farklıdır. E-Tahsilat yazılımı ile bayilerinize değişik bankalardan taksit seçenekleri sunabilir. Bayilerinizin de bankalara fazladan komisyon vermemesini sağlayarak maliyet avantajı yaratabilirsiniz. Böylece sizi tercih eden bayileriniz sayesinde nakit akışınız hızlanacaktır.

Firmanız da yetkili kişiler sahada müşteri ziyareti sırasın da bile mobil olarak E-Tahsilat Yazılımı ile tahsilat yapabilirler. Yetkili kişiye tanımlanmış bayilerinizin ödemelerini ve cari hesap bilgilerini izleyebilir, rapor gönderebilir.

E-Tahsilat Yazılımı sadece banka ve müşteriniz arasında güvenli bir köprüdür. Müşterilerinizden aldığınız ödemeler sizin bankanız ile anlaşmanıza bağlı olarak hesabınıza geçmektedir. Ödemelerin başka bir hesaba geçmesi gibi bir yetkimiz kesinlikle yoktur.

E-Tahsilat yazılımı üzerinde kesinlikle kredi kartı bilgisi tutulmamaktadır. Ancak düzenli aidat ödemesi almanız gereken durumlarda bankanıza bildirerek tanımlanacak müşterilerinizden aylık aidat tahsilatını otomatik alabilirsiniz.

E-Tahsilat Yazılımı başarılı ve başarısız ödemeleri ERP sisteminize entegre edebilmeniz için XML servis hizmeti vermektedir. Bu servis sayesinde müşterilerinizin ödemelerini kendi muhasebe programınıza kolayca entegre edebilirsiniz.

Kontrol panelinizden oluşturacağınız ödeme talebi ile birlikte, bayinize veya müşterinize ister E-Posta isterseniz SMS ile link vererek kolayca tahsilat yapabilirsiniz.

E-Tahsilat sisteminin ana amacı sizin nakit akışınızı hızlandırmak olduğundan dolayı çek ve senet takibinizi yapamazsınız. Her başarılı ödeme, sizi vade beklemekten kurtaracaktır.

Amacımız size tüm yazılımı yüksek maliyetle vermektense sadece işinize yarayacak bölümleri kullanabilmeniz için E-Tahsilat paketleri oluşturulmuştur. Kurulumdan sonra dilediğiniz pakete geçişte bir kısıtlama yoktur.

E-Tahsilat yazılımı, kurulumu yapıldıktan sonra Sanal Pos başvurusunda bulunduğunuz banka tarafından test edilerek onaylanmaktadır. Böylece sistemlerimizin her kurulumda bankalar tarafından onaydan geçirilerek aktif edilmektedir.

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak yada menüde bulunan Online İşlemler bölümünden tüm taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Sizlere daha detaylı bilgi vermek ve Demo sunumu için lütfen irtibata geçiniz. E-Tahsilat yazılımının size uygun olup olmadığını ücretsiz analiz edin ve beraber karar verelim.

Veripay olarak işletmenize ait Sanal POS’ unuz varsa bir gün kadar kısa bir süre içerisinde e-tahsilat sisteminizi kurup çalışanlarınıza ve bu sistemi kullanacak kişilere gerekli eğitimleri vererek daha sonrası için ise 7/24 canlı destek sağlamaktayız. İşletmenize ait Sanal POS’ unuz yok ise web sitesi kurulumunuzu yapıp bankalara gerekli başvurularınızı yaparken sizlere destek verip Sanal POS edindikten sonra kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz.

Yıl içerisinde kullanıcılarımızın sistemi daha rahat kullanabilmesi için geliştirdiğimiz özellikler ve yeni doğan ihtiyaçlara yönelik geliştirdiğimiz özellikler için ek ücret talep etmiyoruz.

Veripay E-Tahsilat yazılımını ücretsiz olarak 14 gün boyunca deneyebilirsiniz. Demo sürümünde yönetici panelindeki tüm detaylara ulaşıp tüm özellikleri deneyimleyebilirsiniz. Ücretsiz demo sürümü talebinizi bizlere demo talebi alanından ileterek kullanmaya başlayabilirsiniz.